baner_wide.jpeg

UWAGA! Od 12.10.2020 zmiana adresu NZOZ KOV- MED na
ul. Wądół 3, 31-235 Kraków

NZOZ KOV-MED

Uprzejmie informujemy, że od 04.05.2020 zaczynamy przyjmować pacjentki zgodnie z harmonogramem rejestracji internetowej.

W związku z zaistniałą sytuacją związaną z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pacjentów jak również personelu medycznego bardzo prosimy o zapoznanie się z zaleceniami poniżej:

  • Prosimy o przychodzenie dokładnie na swoja godzinę rejestracji – ma to na celu zminimalizować ryzyko kolejek przed wejściem do Przychodni.
  • Obowiązkowo na wizytę prosimy mieć założoną maseczkę
  • Każdy pacjent/pacjentka przed wejściem do Ośrodka będzie mieć zmierzoną temperaturę oraz będzie musiał/musiała wypełnić ankietę epidemiologiczną. Dopiero po tych procedurach będzie można wejść na teren Ośrodka.
  • Pacjentów przeziębionych lub chorych, z podwyższoną temperaturą prosimy o przekładanie terminu wizyty – postaramy się ustalić dogodny późniejszy termin wizyty.
  • Wykonywanie badań laboratoryjnych odbywa się w godzinach 9-10.30 od poniedziałku do piątku. Prosimy aby pacjentki na testy obciążenia glukozą ustalały wcześniej termin pobrania krwi z rejestracją – przy takim badaniu pacjentka musi spędzić w  Ośrodku dwie godziny
  • W dalszym ciągu możliwe są konsultacje teleinformatyczne. W razie pytań, potrzeby konsultacji, wypisania recepty czy przedłużenia zwolnienia z pracy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy do rejestracji. W mailu prosimy podać imię, nazwisko, pesel i telefon do kontaktu – oddzwonimy.
  • Zachęcamy do korzystania z rejestracji on-line

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzymy dużo zdrowia – zespół NZOZ KOV-MED